![Чоловік перетворив старий цементний завод на сучасну віллу (Фото)](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/e/0c/a6eb1b29-b8616620eddf26a921032c733a8ab0ce.jpg?v=7313_1)
Цементний завод, що знаходиться неподалік від Барселони, перетворився на справжнісінький житловий будинок з усіма зручностями та унікальними інтер’єром та екстер’єром.
Цементний завод, що знаходиться неподалік від Барселони, перетворився на справжнісінький житловий будинок з усіма зручностями та унікальними інтер’єром та екстер’єром. І все це за допомогою архітектора Рікардо Бомфілла, який ще у 1973 році придбав цю будівлю, розглянувши в ній грандіозний потенціал. Він та його команда створили справжнє архітектурне диво, ви тільки погляньте на що перетворився цементний завод часів Першої світової війни!