Кухня-студія: переваги та недоліки
- Автор
- Дата публікації
- Автор
- 2062
Дизайн кухні-студії: переваги, недоліки та нюанси облаштування.
Ледь не кожен мріє про велике помешкання, де б кімнат вистачало на усі потреби. Проте більшість мешканців міст живуть у тісних квартирах, та не мають змоги виділити простір на все необхідне. Саме це основна причина, чому кухні-студії сьогодні такі популярні.
Найчастіше кухні-студії зустрічаються в хрущовках.
Переваги облаштування кухні-студії
Кухонна та обідня зона в такому випадку може бути розділена.
- кухня разом з вітальнею стають одним великим простором;
- імовірність забути про їжу на плиті набагато нижча;
- можливість влаштувати реаліті-шоу "Мастер-шеф".
Недоліки кухні-студії
- поширення кухонних запахів на всю квартиру;
- неможливість усамітнення на кухні чи у вітальні.
Нюанси облаштування кухні-студії
Кухня-студія в хрущовці
Логічним рішенням виглядає облаштування "відкритої" кухні в хрущовці. Проте, її облаштування вимагає знесення як мінімум однієї стіни. Дуже часто саме та стіна, яка заважає, є опорною і знесенню не підлягає. Тому, якщо у вас в планах знести будь-яку стіну в квартирі, завжди варто перевіряти чи вона не опорна.
Арки і колони
Арка допоможе зробити ремонт безпечним та легальним.
Такі "прийоми" якраз допомагають у випадках, коли з тих чи інших причин, зносити стіну неможливо. Тоді найкращим варіантом буде неповне знесення перегородки. Для цього облаштовують широкі арки або колони.
Єдина умова – конструкції повинні бути справжніми, а не декоративними!
Зонування
Можна просто стикувати підлогове покриття кухні і вітальні за допомогою маскувальних порогів, а можна "підняти" кухню. Так, дизайнери рекомендують трохи підняти підлогу кухні, для вирішення проблеми зонування просторів.
Кольори
Топ-5 популярних помилок в українських інтер'єрахЗонування повинне відбуватись також і кольорами. Рекомендується робочі зони робити світлішими, а простір для відпочинку темнішим. Те саме стосується меблів та підлогового покриття.