7 речей, які псують інтер'єр

Автор
559
7 речей, які псують інтер'єр

Буває таке, що ми витрачаємо багато часу на ремонт, обдумуємо нюанси, намагаємося, а результат все одно, м'яко кажучи, нас не радує.

Як відомо, диявол криється в деталях, і будь-яке упущення може зіпсувати кінцевий результат/

Розповідаємо, як дрібниці можуть все зіпсувати. Геть.

  • Неорганізоване зберігання

Нагромадження різних, але таких потрібних речей псує весь зовнішній вигляд кімнати. Для початку подумайте, чи вам потрібні всі ці чашечки, коробочки, чайники, каструльки, або ви просто прикипіли до них усією душею? Якщо друге, то сміливо позбавляйтеся від непотрібного мотлоху. Невикористана протягом 6-12 місяців річ навряд чи стане вам у нагоді.

З сортуванням розібралися, непотрібне викинули, потрібне залишили. Тепер наше завдання — розставити усе це по шафах або місткостях. Однотипні коробки вже виглядають куди більш виграшно!

  • Погане освітлення

Убоге висвітлення насамперед тисне морально. Темрява або напівтемрява, особливо взимку, у багатьох з нас асоціюється з поганими часами (час перед сном або за переглядом фільму — не в рахунок!). Щоб інтер'єр не виглядав убого, ретельно продумайте систему освітлення.

Якщо це вітальня, де ви звикли читати вечорами, можливо, торшер вже поліпшить ситуацію. В обідній зоні, де ви збираєтеся всією сім'єю, можна вбудувати стельові світильники або придбати потужну люстру.

  • Пластикові підвіконня

Пластикові підвіконня, безсумнівно, практичні, і їх набагато простіше замінити в разі необхідності. Але в них є один суттєвий мінус: вони виглядають дешево і часто куцо.

Зараз існує маса варіантів, якими можна замінити пластик: дерево, натуральний або штучний камінь, композити та багато іншого.

Якщо вищеперелічені варіанти вам не підходять, пластик можна легко замаскувати подушками. Виходить такий собі "два-в-одному": і підвіконня приховали, і зону відпочинку організували.

  • Імітація ліпнини

Дешева ліпнина з поліуретану або, що ще гірше, пінки — однозначне "ні" в інтер'єрі. Краще обійтися без них. Уявіть вітальню без цього рожево-чорного неподобства. Погодьтеся, інтер'єр виглядав би на порядок вище?

  • Безладне розміщення дрібниць
Кухня-студія: переваги та недоліки

У кожному будинку знайдеться маса дрібниць. Особливо це знайомо тим, у кого є маленькі діти. Звичайно, постійного порядку з малюками домогтися складно, але можна спробувати.