Студія Paramount Pictures пишуть сценарії до "Трансфомерів"

Автор
Студія Paramount Pictures пишуть сценарії до "Трансфомерів"

Останнім появою «Трансформерів» в кіно стала стрічка «Бамблбі» про дружбу дівчини-підлітка з інопланетним роботом.

Голлівудська студія Paramount Pictures запустила в розробку два сценарії до нових фільмів фантастичної франшизи «Трансформери».

Як повідомляє Variety з посиланням на джерела, над одним сценарієм працює Джеймс Вандербілт («Зодіак», «Загадкове вбивство»), а над другим — Джобі Харольд («Меч короля Артура»).

Зазначається, що останньою появою «Трансформерів» в кіно стала стрічка «Бамблбі» про дружбу дівчини-підлітка та інопланетного робота. Фільм став м'яким перезапуском франшизи і був непогано зустрінутий критиками і глядачами, зібравши в світовому прокаті 465 мільйонів доларів. В Paramount мають намір розвивати франшизу далі.

Деталі сюжету майбутніх фільмів невідомі. Про режисерів і кастинг нових проектів говорити так само рано. «Трансформери» стали однією з найуспішніших франшиз Paramount. Перші п'ять фільмів серії сумарно зібрали в прокаті понад 4 мільярди доларів.

Netflix зніме мультфільм за мотивами серіалу "Відьмак"

Після відходу незмінного режисера серії Майкла Бея студія вирішила перезапустити «Трансформерів». Проте, вони залишаються для Paramount одним з головних пріоритетів.