Сьогодні прем'єра фільму "1917": що потрібно про неї знати

Автор
Сьогодні прем'єра фільму "1917": що потрібно про неї знати

30 січня в Україні стартує показ військової драми Сема Мендеса "1917", яка отримала десять номінацій на Оскар.

Епічна драма "1917" є однією з найочікуванніших стрічок на військову тематику у 2020 році. У фільмі, над яким працює компанія Universal Pictures, знялись такі зірки Голлівуду, як Бенедикт Камбербетч, Колін Ферт та інші.

Режисером фільму "1917" став оскароносний митець Сем Мендес. Раніше він відзначився такими кінороботами, як "Краса по-американськи", "007: Координати "Скайфолл","Спектр" та іншими. Цього разу режисер замахнувся на жанр військової драми. Разом з Крісті Вілсон-Кернс він написав і сценарій до картини.

Згідно з сюжетом фільму, події розгортаються за день до закінчення Першої світової війни. Двом британським рядовим потрібно виконати важливу військову місію – перетнути ворожу територію та доставити повідомлення, що може врятувати життя 1600 солдатів. Серед них і брат одного з рядових, який має неабияку мотивацію все зробити добре та злагоджено.

Головні ролі у фільмі зіграли такі зірки світової величини, як Колін Ферт, Ендрю Скотт, Річард Медден, Марк Стронг, Бенедикт Камбербетч та інші. Зйомки фільму відбувались недалеко від Стоунхенджа на рівнині Солсбері, а також в Глазго, Великобританія.

Студія Paramount Pictures пишуть сценарії до "Трансфомерів"

Що з цього вийде – дізнаємось під час українського прокату. Прем'єра фільму відбулась 30 січня 2020 року. Варто додати, що перший трейлер до фільму було опубліковано на ютубі 1 серпня, а другий трейлер з'явився 3 жовтня.