Телефон не розряджатиметься тиждень: топ-7 порад, як зекономити заряд

Читать на русском
Автор
1244
Економія зарядки
Економія зарядки. Фото Колаж "Телеграф"

Користуйтесь лайфхаками "Телеграфу"

В умовах регулярного відключення світла важливо стежити за тим, щоб телефон постійно був зарядженим. Адже екстрене вимкнення може застати нас зненацька, і розряджений телефон тоді стане справжньою проблемою.

"Телеграф" розповість, як продовжити роботу телефону на одному заряді й залишатися на зв’язку під час тривалих відключень електроенергії або тоді, коли зарядити гаджет неможливо.

Топ-7 порад для економії заряду

1. Телефон споживає багато ресурсу на пошук мережі, тож якщо зв’язок не стабільний або пропав – краще вимкнути стільникові дані. Так телефон працюватиме для дзвінків, але заряд вже суттєво зекономиться. Те саме стосується підключення по Wi-Fi – якщо такого немає, краще відключити цю функцію. Якщо в телефоні дві Sim-карти, варто відключити одну з них, де зв’язок гірше.

2. Якщо зі зв’язком очевидні проблеми й відновлення електропостачання буде не скоро, можна переводити телефон в режим польоту (так буде зберігатися доступ до офлайн додатків, карт, камери) або взагалі вимкнути. Навіть сучасні смартфони за таких умов можуть протриматися до тижня на одному заряді, звісно, якщо при цьому не грати в ігри, не слухати музику й дійсно дуже ощадливо використовувати заряд.

3. Якщо ви не можете обійтись без новин в Telegram-каналах, заздалегідь налаштуйте зменшення споживання трафіку – за умов повільного інтернету довгі завантаження теж з’їдають заряд. В налаштуваннях пункт меню Дані > Автозавантаження, можна виключити все (зображення, відео, gif) або виставити обмеження на розмір завантажуваного файлу, важливу інформацію все одно напишуть текстом.

4. Економити заряд телефону також допомагає використання нічної теми в смартфоні та додатках. А також зниження яскравості екрана на мінімум.

5. Серед іншого варто вимкнути автообертання екрана, автозавантаження оновлень додатків та використовувати режим економії енергії.

6. Тримай телефон та павербанк завжди зарядженими – ніколи не знаєш, коли буде наступний блекаут. Також не забувайте, що на холоді батареї сідають набагато швидше, тож зберігайте девайси в теплі.

7. Почитайте, як знизити використання батареї конкретно на твоєму смартфоні. Наприклад, на телефонах Andriod також можна заборонити використання додатків у фоновому режимі.

Раніше "Телеграф" розповідав, як під час відключень світла зарядити телефон.