Як використовувати повербанк під час відключень світла: три несподівані лайфхаки

Читать на русском
Автор
Freepik Новина оновлена 19 листопада 2024, 13:36

Від цих потреб варіюються і характеристики павербанків

Під час відключень світла багато українців запасаються повербанками, щоб заряджати телефон, ноутбук, планшет за тривалої відсутності електроенергії. Однак, цей портативний акумулятор можна використовувати й для інших цілей, щоб комфортно перечекати відключення.

Про це повідомляє сайт F-power. Зазначається, що використовувати повербанк можна для підключення Wi-Fi роутера, створення автономного освітлення, підключивши LED-лампу або світлодіодну стрічку або для використання електричної грілки.

Однак повербанки для цих завдань повинні забезпечувати належну для того чи іншого пристрою потужність та мати відповідні роз’єми для підключення.

Вищеперелічені лайфхаки є лише частиною можливостей повербанку. Його можна адаптувати до своїх потреб.

Слід додати, що від ваших потреб варіюються і характеристики павербанків.

  • Повербанк на 10000 мАг підійде для заряджання дрібних пристроїв, що не потребують великої потужності (гірлянди, планшети, смартфони). Зазвичай вони мають стандартні роз’єми. Деякі моделі мають функцію швидкої зарядки для забезпечення максимальної зручності;
  • Повербанк 20000 мАг і вище є оптимальним вибором для заряджання різних пристроїв, таких як телефони, планшети, лед-лампи та ігрові консолі. З різними типами роз’ємів та можливістю швидкого заряджання гаджетів вони ідеально підходять для ситуацій, пов’язаних з відключенням електроенергії;
  • Потужні павербанки, ємністю понад 30000 мАг підходять для зарядки потужніших гаджетів, таких як: рації, роутери, електричні грілки, сонячні панелі. Ємнісні повербанки мають різноманітні види вихідного сигналу і численні роз’єми різних типів, що дозволяє підключати різні пристрої одночасно. Додатково вони оснащені автомобільним роз’ємом та можливістю бездротової зарядки.

Нагадаємо, раніше "Телеграф" писав про те, як правильно користуватися повербанком, щоб він не вибухнув. Усього є кілька основних правил.