Хитрий трюк із лампочками, завдяки якому в оселі завжди буде чисто та приємно пахнути (відео)

Читать на русском
Автор
15969
Як позбутися неприємного запаху в будинку
Як позбутися неприємного запаху в будинку. Фото cpykami.ru

З цим способом ви позбавитеся не тільки неприємного запаху, але й пилу

Під час прибирання ми намагаємося витирати пил практично з кожної техніки, меблів та інших поверхонь в оселі. Ми не забуваємо про люстри та абажури, проте багато хто з нас зовсім рідко приділяє увагу саме лампочкам. Але ж на них також накопичується величезна кількість пилу.

Щоб пил більше не осідав на лампочках, але при цьому ще й наповнити оселю приємним ароматом, можна скористатися одним простим трюком з кондиціонером для білизни з приємним запахом, пише cpykami.

Виймаємо лампочки з патронів, очищаємо їх від пилу, а потім занурюємо в кондиціонер для білизни. Після висихання повертаємо лампочки на колишнє місце.

Суть методу полягає у тому, що, по-перше, кондиціонер виступає у ролі антистатика і не дає пилу осідати на лампочках. По-друге, кондиціонер стане певним ароматизатором, приємний запах якого при нагріванні тільки посилюватиметься. Замість кондиціонера стануть у пригоді також різні есенції та екстракти.

Раніше "Телеграф" розповідав, як позбутися пилу за китайським методом. Завдяки йому ви відчуєте вдома чистоту та комфорт.