Не здумайте позичати ці речі: до яких прикмет слід прислухатися, щоб не накликати лиха

Читать на русском
Автор
34813
Які речі не можна позичати
Які речі не можна позичати. Фото sibkray.ru

Даючи в борг ці предмети, можна привнести у своє життя неприємності

Є речі, що мають особливе значення, тому їх не можна викидати з дому, а є предмети, які категорично не можна позичати навіть близьким людям, якщо не хочете накликати фінансових труднощів та інших негараздів. Тому перш ніж проявити шляхетність, добре подумайте.

У матеріалі Styler розказано про речі, якими не варто ділитися з оточуючими, тому що насамперед постраждаєте ви та ваша енергетика.

Які речі не можна позичати

Хліб та сіль

Згідно з народними прикметами, хліб є символом достатку, тому бажано, щоб він завжди був у домі. Але нікому не можна позичати останній шматочок продукту, тому що це може призвести до проблем із фінансами. Більше того, будь-які хлібобулочні вироби не можна передавати через поріг. Що стосується солі, то у неї потужна енергетика і даючи її в борг ви можете притягнути чужі негаразди у своє житло, особисте життя та робочу сферу.

Одяг

Мабуть, кожен знає, що одяг, якщо його часто носити, накопичує енергетику людини. Позичити комусь свою річ можна лише у тому випадку, якщо ви впевнені у добрих намірах людини. Але найкраще, якщо відмовити другові чи знайомому незручно, просіть за річ кілька купюр чи монет – це прибере негатив.

Посуд

Посуд також заряджається енергією будинку, де його постійно використовують, тому віддаючи комусь сковорідку чи каструлю, ви ризикуєте віддати щось позитивне, а натомість притягнути невдачі. У таких випадках можна або відмовити у проханні, або попросити трохи грошей, або просто подарувати річ.

Віник

Не позичайте нікому віник, бо це викличе проблеми з фінансами, адже цей предмет, за прикметами, є потужним інструментом для очищення енергетики. Якщо віддасте його комусь, хай і на якийсь час, то будинок втратить захист.

Прикраси

У цей список потрапили і прикраси, які також заряджаються енергією носія. Одягнувши сережки або браслет іншої людини, можна залучити проблеми та невдачі. Особливо якщо ця прикраса зроблена зі срібла, місячного каменю або алмазу.

"Телеграф" писав раніше, що потрібно зробити у день зарплати, щоб примножити свій стан. Експерти радять виконати три ритуали.