Не давайте пустувати землі: дев’ять рослин, які потрібно висадити в серпні

Читать на русском
Автор
88188
Серпень досі вдалий час для посіву
Серпень досі вдалий час для посіву. Фото Freepik

Дачники можуть засіяти город зеленню прямо зараз, щоб отримувати вітаміни до початку холодів

У серпні городники розпочинають перші збори врожаю, проте сезон посіву не припиняється. Останній місяць літа – вдалий час для посадки невибагливих у догляді рослин.

Дачникам варто звернути увагу на дев’ять варіантів зелені й трав, які можна висаджувати на ділянці вже зараз. Про це розповідає Ukr.media.

Що можна садити на городі у серпні

Кріп – смачна та корисна зелень, яка швидко росте. Вже за кілька тижнів після посіву зберете розкішний урожай.

Петрушка – ще одна однорічна рослина, проста у догляді. Така трава може рости до холодів, оскільки є морозостійкою.

Шпинат – не менш багата на вітаміни рослина, яка відмінно переносить холод. Першими листочками дачники можуть насолодитися вже через 4-6 тижнів після посадки.

Рукола – улюблений багатьма інгредієнт у салатах. Ця трава росте швидко і витримує спеку. Як тільки листя культури виросте до 10-15 см, можна розпочинати збирання врожаю.

Кінза – рослина, яка чудово перенесе спекотний серпень у нашій країні. Не забувайте поливати цю траву, щоб вона радувала врожаєм і стала смачним інгредієнтом ваших страв.

Цибуля на зелень – ідеальний варіант для засіву городу наприкінці літа. Потрібно 3-4 тижні, щоб сформувалася зелень заввишки 15-20 см.

Редька – гостра чорна чи біла – вибір за дачниками. Рослина порадує врожаєм за короткий період часу, тому сміливо висаджуйте цю культуру на ділянці у серпні.

Бораго, також відома як огіркова трава, використовується у салатах та для декору страв. Цій рослині необхідні тепло і більше вологи. Сійте траву на відстані 20-25 см, регулярно видаляйте стрілки.

Листовий салат – рослина, яку ви отримаєте вже через кілька тижнів після посіву у серпні. Найкраще висаджувати крессалат, ампельний та інші пізні сорти.

Раніше "Телеграф" розповідав, що садити на городі на місці цибулі та часнику. Досвідчені дачники не залишають грядки пустувати.