Російські медики самі відремонтували дорогу біля лікарні та поплатилися за це (відео)

Читать на русском
Автор
1392
Медики латають ями на дорозі
Медики латають ями на дорозі

Керівництво називає вчинок лікарів зухвалим і погрожує звільненням

Інцидент трапився напередодні у російському містечку Глазов, де фельдшери "швидкої" не дочекавшись допомоги від чиновників, самостійно "залатали" ями на дорозі. Тепер лікарям загрожує суворе покарання.

Як повідомляє Baza у своєму Telegram-каналі, виїзд зі станції "швидкої" у місті вже давно "розбився". Там утворилися глибокі ями, які наражали на небезпеку як спецавтомобілі медичного закладу, так і обладнання, яке вони перевозять. 

Неодноразові звернення щодо ремонту вказаної ділянки до місцевих чиновників результатів не дали, тож будь-які надії працівники та керівництво медичної установи вже не плекали.

11 листопада лікарі чергової бригади, повертаючись з виклику, помітили неподалік працівників, які ремонтували асфальтове покриття. Залишки старого все одно повинні були утилізувати, тож фельдшери вирішили скористатися цією можливістю, повідомили диспетчера про знахідку і самостійно залатали ями.

Дізнавшись про свавілля з боку працівників, керівництво медичного закладу попросило підлеглих надати письмові пояснення щодо використання муніципального асфальту та автомобіля дорожників для його перевезення. 

Наразі медикам загрожує дисциплінарна відповідальність у вигляді звільнення. 

Лікарі ремонтують асфальт

Нагадаємо також, як місті Краснотур’їнську, що у Свердловській області Росії, місцеві священники влаштували "хресний автопробіг", взявши боротьбу з коронавірусом у свої руки.