NASA показало захоплюючий знімок спіральної галактики

Автор
652
NASA показало захоплюючий знімок спіральної галактики

Галактика знаходиться на відстані 120 мільйонів світлових років від Землі.

Астрономи за допомогою телескопа "Хаббл" одержали знімок спіральної галактики NGC 691. Як повідомляє NASA, об'єкт знаходиться на відстані 120 мільйонів світлових років від Землі.

Галактика – одна з тисяч об'єктів, які були відкриті Вільямом Гершелем під час його десятирічних пошуків і каталогізації галактик і туманностей. Все це він зробив ще за 200 років до того, як "Хаббл" запустили.

Складні деталі, які можна помітити на знімку, швидше за все, здивували б Гершеля. "Хабблу" вдалося зафіксувати структуру, спіральні рукави і зірки.

OSIRIS-REx зафіксували випромінювання чорної діри

Телескоп "Хаббл" був виведений на орбіту 24 квітня 1990 року екіпажем корабля багаторазового використання "Діскавері" і з тих пір передав на Землю мільйони унікальних знімків, які значно розширили уявлення вчених про будову і походження Всесвіту. За чверть століття апарат провів 1,2 мільйона цільових спостережень за 38 тисячами космічних об'єктів, на підставі яких було підготовлено близько 13 тисяч наукових праць. За словами експертів, "це робить його одним з найбільш ефективних наукових інструментів в історії".