Черговий скандал в "Голосі": Железняк звинуватив колег у роботі на Банкову

Читать на русском
Автор
63
Черговий скандал в "Голосі": Железняк звинуватив колег у роботі на Банкову Новина оновлена 20 вересня 2021, 15:56

Голова парламентскої фракції "Голос" Ярослав Железняк публічно заявив, що його колеги Олександра Устінова, Галина Васильченко та Наталія Піпа працюють на Офіс президента. 

Відповідна заява опублікована на сторінці нардепа у facebook.

За словами Железняка, депутати з групи "Справедливість" (фракція "Голос") Галина Васильченко та Наталія Піпа отримали мінімум 20 млн гривень на обрані об’єкти на своїх виборчих округах в якості "подарунку" від Офісу президента.  

Нардеп переконаний, що такі "подарунки" — це спосіб отримати лояльність при голосуванні за закони влади та бюджет на 2022 рік. Крім того, голова "Справедливості" Олександра Устінова регулярно відвідує наради в Офісі президента, останній раз її там бачили 16 вересня з 15:00 до 15:40, що майже співпало з обговоренням порядку денного парламенту, підкреслює депутат. 

Железняк звернув увагу на спільні голосування "Справедливості" зі "слугами народу", зокрема — за бюджетну декларацію. Також депутат підкреслив показову мовчазливість нардепів з групи Устінової у справі "вагнерівців". За його словами, тимчасова слідча комісія у Верховній Раді, більшість якої складають представники монобільшості, розслідування обставин справи, а члени "Справедливості" мовчать.

Депутат прогнозує, що найближчі голосування в парламенті — виділення додаткових коштів на округи лояльних кандидатів, кадрові ротації (може йти мова про спробу зняти спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова — Ред.), продемонструють, що "Справедливість" примкнула до влади і де-факто стала частиною монобільшості.

"І все таємне стане явним. В тому числі реальні мотиви руйнації фракції ("Голос" — Ред.) та спроби захоплення посад у партії "Голос" останні 9 місяців", — підсумував Железняк.