З Днем ракетних військ і артилерії! Яскраві листівки та теплі привітання зі святом

Читать на русском
Автор
508
3 листопада – День ракетних військ і артилерії Новина оновлена 03 листопада 2023, 09:58
3 листопада – День ракетних військ і артилерії. Фото t.me/V_Zelenskiy_official

Вітаємо воїнів із професійним святом!

Щорічно в третій день листопада в Україні відзначають День ракетних військ і артилерії. В 2023 році дата випала на п’ятницю. Державне свято встановив у 1997 році президент.

Дата для святкування обрана невипадково. Подія пов’язана із масштабною військовою операцією, адже 3 листопада у 1943 році почалося визволення Києва від нацистів, де найкращим чином себе проявила артилерія. Під час повномасштабної російсько-української війни державне свято має особливе значення. Щодня українські захисники виборюють Перемогу в битвах з окупантами. Вітаємо всіх, хто належить до ракетних військ і артилерії, дякуємо за кожен влучний удар і вдалу "бавовну"!

"Телеграф" публікує листівки з Днем ракетних військ і артилерії. Обирайте картинку, яка сподобалася, та надсилайте онлайн військовим. Не забудьте побажати адресату здоров’я, янгола-охоронця і повернення з Перемогою!

Картинки на День ракетних військ і артилерії 2023 українською мовою

Вітання на День ракетних військ і артилерії
День ракетних військ і артилерії 3 листопада
з Днем ракетних військ і артилерії
з Днем ракетних військ і артилерії листівка
вітання з Днем ракетних військ і артилерії
картинка з Днем ракетних військ і артилерії

Додамо, що цього ж дня, 3 листопада, в Україні святкують День інженерних військ. Листівки до професійного свята знайдете в матеріалі "Телеграфу". Більше про інші святкові дати листопада дізнайтеся в календарі на місяць.