День ангела Ніни: красиві листівки та картинки з іменинами українською мовою

Читать на русском
Автор
3936
Іменини Ніни відзначаються 3 рази на рік Новина оновлена 27 січня 2022, 10:57
Іменини Ніни відзначаються 3 рази на рік

Не забудьте привітати знайомих іменинниць зі святом.

У четвер, 27 січня, церква вшановує пам’ять Святої рівноапостольної Ніни, а це означає, що всі дівчата, яких назвали іменем святої відзначають свої іменини.

Свята Ніна — грузинська просвітниця, завдяки якій у Грузії було прийнято християнство. Свята допомагала кожному і прославилася своїми чудовими зціленнями. Головною справою святої була невпинна проповідь християнського вчення. Померла Ніна у Кахетії у місцевому жіночому монастирі.

Ім’я Ніна має кілька версій походження. З івриту слово "нін" перекладається як "правнук", відповідно Ніна означає "правнучка", а мовою кечуа ім’я означає "вугілля, що тліє", "пожежа", у шумерів — "пані". У перекладі з грузинського імені Ніна означає "юність". Також значення імені пов’язують із засновником Ассирійської імперії, якого звали Нінос. Тому ім’я переводять як "царствена", "велика".

Ніни — вперті, але спокійні та врівноважені. Мають сильно розвинене почуття власної гідності. Завжди і в будь-якій ситуації виконують всі ці обіцянки і ніколи не кидають слів на вітер. Дружбу звикли перевіряти часом.

"Телеграф" зібрав гарні листівки та картинки, якими можна привітати Нін з іменинами:

Привітання з іменинами Ніни у картинках:

Варто зазначити, що попри те, що січень скоро закінчиться, місяць ще "багатий" на свята. Наприклад, 31 січня відзначають День ювеліра. Щоб не забувати важливих дат, збережіть календар свят на січень.