Наступний президент Росії: екс-радник президента РФ назвав імена

Автор
Наступний президент Росії: екс-радник президента РФ назвав імена

На думку колишнього радника Путіна Андрія Ілларіонова, найкращі шанси стати наступним президентом РФ у директора Служби зовнішньої розвідки Сергія Наришкіна.

Наступним президентом ("верховним правителем") Росії стане один з людей, що входять в найближче оточення нинішнього голови Володимира Путіна.

Таку думку в інтерв'ю "Фактам" висловив колишній радник Путіна, старший науковий співробітник Інституту Катона (Вашингтон) Андрій Ілларіонов.

"Це чотири близьких йому людини - секретар Радбезу РФ Микола Патрушев, директор ФСБ Олександр Бортніков, колишній глава Адміністрації Путіна, а нині спеціальний представник президента з питань природоохоронної діяльності, екології і транспорту Сергій Іванов і директор Служби зовнішньої розвідки Сергій Наришкін", - розповів Ілларіонов.

Путін пропонує Держдумі змінити 22 статті Конституції РФ

За його словами, всіх їх об'єднують спільні погляди на багато питань політичного, економічного, зовнішньополітичного порядку денного, а також приналежність до якоїсь "Корпорації" - спільноті співробітників ФСБ-КДБ.

"На мій погляд, найкращі шанси у Сергія Наришкіна", - вважає Ілларіонов.

Також він розповів, що відносини Путіна з ними мають характер динамічної взаємодії. Всі четверо ведуть один з одним довірчі бесіди про те, що буде краще для всіх них разом. З деяких питань ідеологічні підходи членів групи не збігаються. Але набагато важливіше будь-якої ідеології їх практична належність єдиній "Корпорації".

Як повідомлялося раніше, російський опозиційний журналіст Олександр Риклін переконаний, що новому лідеру Російської Федерації, який змінить Володимира Путіна, доведеться або "заганяти країну в зовсім лютий сталінізм", або ініціювати великі демократичні перетворення.