У Росії мільярдер-єдинорос хотів вступити в сутичку з ведмедем, але вбив людину: подробиці

Автор
223
У Росії мільярдер-єдинорос хотів вступити в сутичку з ведмедем, але вбив людину: подробиці

У Росії мільярдер від Єдиної Росії Ігор Редькін під час полювання на ведмедя вбив чоловіка

На Камчатці розгорнулася справжня драма за участю нардепа від провладної російської партії "Єдина Росія" Ігоря Редькіна. Депутат нібито вийшов з рушницею, щоб захистити місцевих жителів від ведмедя, в момент боротьби вистрілив, але влучив у людину.

За інформацією Телеграм-каналу Baza, Редькін є одним з найбагатших нардепів в РФ: його доходи перевищили 1,5 млрд рублів за останні три роки. Але, незважаючи на свій стан і охорону, він вирішив нібито самостійно відреагувати на скарги жителів селища Озерновське, які злякалися ведмедя.

Повідомляється, що Редькін взяв рушницю й подався в ліс на пошук небезпечного хижака, зробив постріл і нібито пізніше дізнався, що в цей же час там був поранений місцевий житель - різноробочий. На жаль, врятувати чоловіка не вдалося.

За даним фактом проводиться розслідування. Редькін зізнався, що саме він винен у вбивстві, і склав із себе повноваження депутата.

Нагадаємо, на Прикарпатті "хуліганять" бурі ведмеді. Як виявилося, ведмежі витівки були зареєстровані на територіях Тисменицького, Коломийського та Косівського районів. Прес-секретар Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства Ірина Бабій поділилася з "Телеграфом" цікавими історіями і дала корисні поради.