Вірю, що баскетбол в Україні буде таким самим популярним як у США — гравець баскетбольного клубу "Хімік" Крістіан Джонс

Читать на русском
Автор
25
Відкрите тренування для журналістів від Parimatch Ukraine та БК "Хімік" Новина оновлена 08 грудня 2021, 12:48
Відкрите тренування для журналістів від Parimatch Ukraine та БК "Хімік"

Parimatch Ukraine та "Хімік" провели відкрите тренування для журналістів у Южному.

Parimatch Ukraine спільно із баскетбольним клубом Хімік та Федерацією баскетболу України реалізували в Южному проєкт "Тренування із зіркою". Це унікальний формат, який передбачає можливість для спортивних журналістів відчути баскетбольний драйв "зсередини" та випробувати свою майстерність у грі разом із спортсменами.

Гравці СК "Хімік" Олександр Рябчук, Вадим Козак, Крістіан Джонс та Деон Едвін не тільки взяли участь у тренуванні з представниками ЗМІ, але й провели у змішаних командах товариський матч

Також у журналістів була можливість неформально поспілкуватися з гравцями "Хіміка" та більше дізнатися про підготовку команди до найближчих матчів та плани на сезон.

Parimatch Ukraine та "Хімік" провели відкрите тренування для журналістів
Parimatch Ukraine та "Хімік" провели відкрите тренування для журналістів

Олександр Рябчук, гравець СК "Хімік": "Мені дуже приємно, що Parimatch Ukraine проводить цей проєкт. Для спортсменів це можливість познайомитися з журналістами, показати наші тренування, дати відчути атмосферу гри. Було дуже весело, мені сподобалося, хоч наша команда і програла супернику".

Крістіан Джонс, гравець СК "Хімік": "Я ніколи не брав участь у таких проєктах. Більше того, я ніколи не чув про щось подібне навіть у США. Це гарна нагода познайомитися з журналістами. Хоч ми грали не на повну силу, але в українських журналістів справді непогані навички гри у баскетбол. Вірю, що баскетбол в Україні буде таким самим популярним як у США. Такі події сприяють цьому".

Альона Кобозєва, Head of Сommunications Parimatch Ukraine: "Проєкт "Тренування із зіркою" від Parimatch Ukraine спрямований на розвиток комунікації між спортсменами та представниками ЗМІ. На тренуванні журналісти мали можливість спілкуватися з баскетболістами, дізнатися про їхні плани, підтримати команду. Адже для нас усіх важливим є одне – розвиток спорту в Україні".