Названо кращого гравця матчу за Суперкубок УЄФА

Садіо Мане визнаний кращим гравцем вчорашнього матчу за Суперкубок УЄФА проти Челсі.

Нападаючий Ліверпуля Садіо Мане визнаний кращим гравцем вчорашнього матчу за Суперкубок УЄФА проти Челсі (2: 2, 5: 4 по пен.).

Сенегалець відзначився дублем - спочатку він зрівняв рахунок на 48-й хвилині, після чого в овертаймі дозволив Ліверпулю ненадовго вийти вперед.

Мане в результаті був замінений на 103-й хвилині на Дівока Орігі, і не брав участі в переможній для мерсисайдців серії пенальті.

Для сенегальського форварда матч проти Челсі був першим в сезоні, коли він вийшов на поле в стартовому складі. У грі з Ман Сіті за Суперкубок Англії Мане не потрапив в заявку, а в стартовому турі АПЛ проти Норвіча він вийшов на поле лише з лави запасних.

Нагадаємо, що вчорашній день був особливим для наставника Ліверпуля Юргена Клоппа, який проводив свій 800-й матч у тренерській кар'єрі.