Названо помилки, яких не можна допускати при зарядці смартфона

Читать на русском
Автор
11536
Як правильно заряджати смартфон, щоб продовжити життя батареї
Як правильно заряджати смартфон, щоб продовжити життя батареї

Прості правила, як потрібно заряджати смартфон, щоб уникнути неполадок у майбутньому

Розряджати батарею смартфона повністю чи ні? Чи можна використовувати телефон під час зарядки? Ці та інші питання ставить собі практично кожен власник смартфону.

Всі ми турбуємося про те, як би не припуститися помилки і не зашкодить цим роботу смартфона, тому важливо знати, які дії точно приведуть до неполадок і скоротять термін служби улюбленого гаджета. Як правильно заряджати смартфон, щоб продовжити життя батареї, пише itechua.com.

Як правильно заряджати смартфон, щоб продовжити життя батареї

  1. Слідкуйте, щоб смартфон не повністю розряджався до вимкнення. Потрібно вже ставити пристрій на зарядку при показнику близько 25%.
  2. Робіть профілактику смартфона. Все ж таки 1 раз на кілька місяців потрібно довести свій телефон до повної розрядки. Це робиться для профілактики, щоб поповнити максимальний ресурс акумулятора.
  3. Існує міф, що при зарядці смартфоном краще не користуватися. У цьому випадку мається на увазі зарядка телефону неякісними зарядними пристроями. Якщо ви користуєтеся оригінальним або сертифікованим пристроєм, не варто переживати.
  4. У деяких ситуаціях слід заощаджувати заряд. Зменшуйте яскравість екрана та вимикайте функції передачі даних, геолокацію, Bluetooth, Wi-Fi та інші енергомісткі ресурси.
  5. Перепади температури теж негативно впливають на роботу батареї. Висока і низька температура може призвести до непридатності акумулятора.

Раніше "Телеграф" розповідав, чому телефон може перегріватися під час заряджання.