Україна — найгірша країна для еміграції: сестра Сенцова з матами оголосила про повернення в Росію

Читать на русском
Автор
864
Наталія Каплан Новина оновлена 21 вересня 2021, 15:43
Наталія Каплан

Вона зазначила, що керівництво РФ для неї вороже.

Журналістка Наталія Каплан, яка є двоюрідною сестрою Олега Сенцова, повідомила про те, що налагодити своє життя в Україні за п’ять років у неї не вийшло і вона повернеться в Росію. Зробила вона це в агресивній формі, надіславши країну "нах*й".

Відповідний пост і два — подібного змісту вона розмістила на своїй сторінці в Facebook.

Перший пост Наталії Каплан
Перший пост Наталії Каплан

У своєму другому пості вона прокоментувала реакцію на перший, написала, що її потреби п’ять років ігнорувалися і заспокоїла тих, хто вважав її "запроданкою Путіну".

Другий пост Наталії Каплан
Другий пост Наталії Каплан

Третю публікацію вона присвятила тому, що Олег Сенцов вже вийшов з російських катівень і від неї можна відписуватися, а також зазначила, що вона "чужа".

Пости жінка написала пізно вночі в понеділок.

Третій пост Наталії Каплан
Третій пост Наталії Каплан

У коментарях до постів вона зазначила, що її не зламали. Також написала, що її пости можуть бути доказом тези про те, що народи "не брати". Однією з причин такого емоційної заяви стало те, що в Україні Наталя не змогла знайти роботу і її "використовували як сестру Сенцова".

Відповідь Наталії Каплан
Відповідь Наталії Каплан

Наталя переїхала в Україну через два роки після арешту Олега Сенцова в Криму в 2014 через посилення тиску за підтримку брата. Його ФСБ РФ затримала в Сімферополі, звинувативши в підготовці терактів. Сенцова засудили в 2015 на 20 років в ув’язненні. У 2019 його вдалося повернути в Україну завдяки обміну з РФ.

Двоюрідна сестра політичного в’язня в Україні розгорнула активну кампанію по його підтримці — в 2018 повідомляла новини з колонії в Якутії, виходила на акції протесту.

Жінка кілька років намагалася отримати обіцяне українське громадянство, але їй доводилося продовжувати посвідку на проживання. У травні 2019 року Наталя Каплан отримала українське громадянство за кілька місяців до звільнення Олега Сенцова. Правда, в грудні того ж року воно було ще тимчасовим. У Фейсбуці вона написала, що звільнилася з посади сестри Сенцова в зв’язку з його звільненням.

Відзначимо, що Наталя Каплан донедавна співпрацювала з "Громадським радіо" і вела ефіри.

У коментарях були і підтримуючі, але багато хто відзначив, що про Наталію не чули до того моменту, як вона "послала країну".

Раніше "Телеграф" писав, що режисер і екс-арештант РФ Олег Сенцов висловився про Володимира Зеленського. Сенцов зазначив, що Зеленський лише дійшов той шлях по його звільненню, який був початий в 2014 попередньою владою.