Протеже Татарова "слуга" Трубіцин потрапив у розшук за крадіжку цінних книг з Нацбібліотеки Вірменії, - нардеп

Читать на русском
Автор
Депутат Київради від "Слуги народу" Владислав Трубіцин
Депутат Київради від "Слуги народу" Владислав Трубіцин

Спливла чергова інформація про "славні" діяння депутата Київради від "Слуги народу" Владислава Трубіцина

Депутат від "Слуги народу" Владислав Трубіцин, якого підозрюють у отриманні хабаря в 1,39 млн гривень за розміщення торгівельних точок у Києві, потрапив у розшук в Єревані за крадіжку цінних книг з Національної бібліотеки Вірменії. Про це повідомив нардеп Володимир Ар'єв у своєму дописі в Facebook.

"Я злегка шокований тим, хто сьогодні є активним гравцем владної команди. Після того, як я написав про кримінальні пригоди депутата Київради від Слуг Народу Владислава Трубіцина, виявилось, що шлейф дріб’язкових злочинів тягнеться за ним щонайменше 19 років. Так, зараз він під слідством в НАБУ за отримання хабаря у 1,39 млн гривень за "рішалово" для розміщення дрібних торгівельних точок у Києві, але раніше у нього і можливостей було менше. 10 років тому проти нього з подільниками відкрили кримінальну справу у Єревані за крадіжку цінних книг з Національної бібліотеки Вірменії, але він втік", — розповідає Ар'єв.

За словами нардепа, це не єдині кримінальні справи де Трубіцин проходить обвинуваченим.

"Виявляється, у 2004-ому Трубіцин перебував під слідством і судом в Ізюмі Харківської області за підробку посвідчення інспектора з енергонагляду. З цим посвідченням його затримали на Ізюмському ринку. В той час інспектори з енергонагляду ходили по комунальних і приватних ринках і тупо збивали хабарі з керівництва, щоб не помічати порушень, які були на кожному базарі. Напевно, Трубіцин прийшов на "чужу" тероторію і його прийняли з підробкою. Однак, даруйте за тавтологію, судячи з рішення суду, Трубіцин зміг вирішити питання і його "на перший раз" відпустили без вироку. Як тепер виявляється, дарма", — зазначає Володимир Ар'єв.

Ар'єв також звертає увагу, що попри всі кримінальні справи, Трубіцин і досі є головою комісії Київради з питань підприємництва і благоустрою, не дивлячись на всі спроби його відсторонити.

"Сьогодні Трубіцин є близьким до керівника ОП Єрмака і його заступника Татарова. Він досі є головою комісії Київради з питань підприємництва і благоустрою. І попри спроби депутатів Київради відсторонити Трубіцина, він залишився на посаді, незважаючи на нову спробу витрусити на Оболоні чергового хабаря, про який вже пишуть у ЗМІ. Власне, такі персонажі сьогодні створюють обличчя влади з корупцією, хабарництвом, дріб’язковістю. Сподіваюсь, тепер НАБУ і ВАКС не будуть його відпускати, як це зробив Ізюмський суд", — резюмував Ар'єв.