Для майже 5000 підопічних ГО "Мрія дітей України" доступні безкоштовні діагностика та лікування серця

Читать на русском
Автор
Для майже 5000 підопічних ГО "Мрія дітей України" доступні безкоштовні діагностика та лікування серця

1 грудня в Києві стартувала спільна всеукраїнська акція ГО "Мрія дітей України" та Центру дитячої кардіології та кардіохірургії. Просто в ТРЦ DREAM підопічні ГО — діти загиблих, полонених і зниклих безвісти військових — можуть абсолютно безкоштовно пройти ЕКГ, УЗД серця і фахову консультацію дитячого кардіолога – Юлії Кузьменко. У Києві на прийом прийшли понад 50 маленьких пацієнтів.

"Щиро дякую Юлії Кузьменко, нашим чудовим партнерам — ТРЦ DREAM – за те, що піклуються про здоров’я маленьких сердечок у цей надскладний час! Діти наших Героїв – наші спільні діти!" — зазначила голова ГО "Мрія дітей України", волонтерка Дана Ярова.

Як повідомили в ГО, лікар з усією необхідною апаратурою далі рушить регіонами, тож пройти обстеження та отримати консультацію зможуть підопічні ГО "Мрія дітей України" по всій країні. Якщо ж в дитини буде виявлено ваду серця, то її спрямують до Центру, де будуть проведені безкоштовні операція та лікування.

"Діти військових — це діти, які через війну дорослішають зараз без присутності одного з батьків. Деякі з них вже ніколи не побачать батька чи мати і ми завжди перед ними будемо мати борг, який не закриємо. Але можемо хоч трохи допомогти — наприклад, дати можливість зростати здоровими. В тому числі. Це наш обовʼязок", — каже дитячий кардіолог Юлія Кузьменко.

Громадська організація "Мрія дітей України" опікується родинами загиблих бійців ЗСУ, полонених і зниклих безвісти. Надає допомогу їхнім дітям. Таких родин вже налічується майже 5 тис.