Чорнобильську АЕС закрили для відвідувачів

Автор
505
Чорнобильську АЕС закрили для відвідувачів

На Чорнобильській АЕС обмеження візитів через коронавірус.

Довіряйте надійному — підпишіться на Telegraf у Google Новинах

Google

Чорнобильська АЕС обмежує ознайомлювальні візити громадян усіх країн на територію станції щонайменше до 3 квітня 2020 року.

Про це повідомляє пресслужба ЧАЕС.

"Для тих, хто вже забронював візит (на ЧАЕС – ред.) через сервіс visit.chnpp.gov.ua, буде запропоновано перенести дати на інший період, або ж, якщо перенесення неможливе, візит буде скасовано, а кошти повернуто. Крім візитів, адміністрація ЧАЕС обмежить міжнародні відрядження своїх працівників за кордон та технічні візити іноземних спеціалістів на майданчик ЧАЕС. Про відновлення ознайомлювальних та технічних візитів буде повідомлено на сайті ЧАЕС додатково", – йдеться в повідомленні.

Україна закриває кордон для іноземців

Зазначається, що рішення ухвалено з огляду на постанову Кабінету Міністрів України "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19".