ОП: дії міського голови Черкас Бондаренка мають одержати належну юридичну оцінку

Автор
982
ОП: дії міського голови Черкас Бондаренка мають одержати належну юридичну оцінку

Черкаським відділом поліції відкрито кримінальне провадження за фактом послаблення карантинних заходів у Черкасах.

Мер Черкас Анатолій Бондаренко, який послабив карантин у місті, запевняє, що його не притягнуть до кримінальної відповідальності.
Про це він сказав в інтерв'ю Lb.ua.

За його словами, влада хоче зробити "мерів ручними".

"Нічого мені не буде. Я впевнений. Можливо хіба що за якимись іншими справами, сфабрикують, витягнуть з-під столу старі справи. Вже мені передавали таке", − сказав Бондаренко, відповідаючи на питання про заведену кримінальну справу проти місцевої влади Черкас.

"Різні справи є. Але всі справи закриті. В тому числі, Спеціалізованою прокуратурою. Була колись справа щодо перешкоджання депутатам проводити сесію. Ще одна - щодо завдання збитків Черкаському міському бюджету в розмірі 300 тисяч гривень. Вона стосувалася оренди земельної ділянки підприємцем в місті. Він через суд довів, що немає перед містом боргів, тому я відізвав апеляційну скаргу, через це проти мене порушили справу. Тільки незрозуміло, як вони підрахували суму в 300 тисяч гривень, якщо податкова довела, що боргів немає. Такі справи робилися за попередньої влади, оскільки історія моїх стосунків з ними також надзвичайно складна", − зазначив він.

Раніше виконавчий комітет Черкаської міської ради своїм рішенням від 30 квітня дозволив роботу перукарень, салонів краси, об’єктів спортивної інфраструктури, літніх майданчиків закладів ресторанного господарювання, магазинів з продажу непродовольчих товарів, електротоварів, меблів, книжкової продукції, ринків та ярмарків з продажу сільськогосподарської продукції й квітів, а також міських парків та скверів і розташованих на їхній території атракціонів.

Шмигаль відзвітував Зеленському про підготовку до пом'якшення карантину

Поліція розпочала кримінальне провадження за фактом ухваленого у Черкасах рішення про послаблення карантинних обмежень.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков пообіцяв жорстку відповідь на скасування карантинних обмежень у Черкасах.