Коронавірус: Українські готелі відмовляються селити китайців через вірус

Автор
Коронавірус: Українські готелі відмовляються селити китайців через вірус

Очільник Центру громадського здоров’я вважає, що подібна поведінка – неприпустима.

В Міністерство охорони здоров'я надійшла інформація, що в деяких регіонах України готелі відмовляються селити китайців через загрозу коронавірусу.

Про це повідомив в.о. генерального директора Центру громадського здоров’я МОЗ України Ігор Кузін під час брифінгу.

За його переконання, засоби масової інформації повинні заспокоювати громадськість у таких ситуаціях.

З 12 лютого "МАУ" збільшує норму перевезення тварин у салоні до 10 кг

"Щоб у нас не породжувалася певна ксенофобія щодо китайської народності. Тому що вже ми маємо деякі повідомлення з областей, де відмовляють таким особам навіть у поселенні в певних готелях", - наголосив Кузін.

За його словами, подібна поведінка - неприпустима. "Це є неприпустимим. Основа будь-якого захисту - спокій, раціональне мислення, опір на певну доказову базу", - заявив гендиректор ЦГЗ.

Як повідомлялося раніше, про спалах пневмонії невстановленого походження в місті Ухань влада Китаю заявила наприкінці грудня 2019 року. Збудником захворювання став новий тип коронавірусу – 2019-nCoV. Він передається від людини до людини, інкубаційний період триває від 2 до 12 діб.

Всесвітня організація охорони здоров'я 30 січня оголосила надзвичайну ситуацію міжнародного значення в зв'язку з поширенням коронавірусу з Китаю.

Станом на 10 лютого у світі зареєстровано 40 536 лабораторно підтверджених випадків нової коронавірусної інфекції, з них 910 летальні.