Б'юті-поради, як обов'язково потрібно доглядати за бровами

Автор
717
Б'юті-поради, як обов'язково потрібно доглядати за бровами

Деякі важливі секрети по догляду за бровами.

Зверніть увагу на інструменти професіонала

Для ідеального формування брів фахівці вдаються до допомоги пінцетів та пензликів для фарбування. На відміну від манікюру і педикюру, підфарбовування і вищипування брів не несе такого високого ризику контакту з кров'ю, але питання гігієни як і раніше, надзвичайно важливе. Також зверніть увагу на те, чи дезинфікує професіонал вашу шкіру, перш ніж приступити до корекції брів. Пінцет і щітки слід вимочувати в дезінфікуючому розчині після кожного клієнта, а також піддавати термообробці в автоклаві або в сушильній шафі. Не соромтеся запитувати, як і з якими інструментами поводяться в салоні краси, так як це важливо для вашого здоров'я і безпеки.

Зверніть увагу на барвники

Для фарбування брів зазвичай використовують спеціальний барвник для них, або хну. Обов'язково запитайте у косметолога, якими будуть ваші брови після. Хна, будучи натуральним барвником, може викликати алергію, майте це на увазі; в гіршому випадку барвник може навіть викликати набряк Квінке. Хна більш агресивна, ніж фарба, і сушить волосся.

Виберіть правильну форму

Професійний фахівець з бровам буде покладатися на форму вашого обличчя і навіть на вираз вашого обличчя. Перш ніж приступити до роботи, косметолог може попросити вас погримасувати і поусміхатися. Наприклад, якщо в розмові ви завжди злегка піднімаєте праву брову, немає необхідності піднімати її більше під час корекції.

Не робіть татуаж і мікроблейдинг

Татуювання або мікроблейдинг брів - це процедури, під час яких професіонал малює волосся там, де це необхідно. Навіть якщо ваші брови дуже сильно відростають, щоб в майбутньому не стикатися з багатьма проблемами, краще відразу відмовитися від таких процедур. Вдаючись до них, ви ризикуєте: невідомо, як ваша шкіра засвоїть пігмент та який тон буде отримано в результаті.

Деякі секрети по догляду за бровами

Якщо ви хочете, щоб ваші брови росли, відмовтеся від пінцета. З-за регулярного видалення волосся брова не оновлюється, а новому волоссю бракує часу для зростання. Так, можливо, якийсь час форма ваших брів буде не найкрасивіша, але тільки так ви зможете досягти ідеальної форми в майбутньому.

Олівець, тіні чи фарба для брів?

Щоб стимулювати ріст волосся, ви можете використовувати щітку і злегка помасажувати шкіру: це допомагає волосяним фолікулам.

Крім того, для росту волосся можна вдатися до деяких спеціальних продуктів, наприклад, до нікотинової кислоти (її продають в аптеках).

Олії для догляду за бровами живлять вже відросле волосся, але не стимулюють ріст нового. Бажано уникати потрапляння сироваток, кремів для обличчя і засобів для макіяжу на брови: вони уповільнюють їх зростання.

Перед вищипуванням пофарбуйте брови олівцем або тінями для повік: дуже часто ми не видаляємо тонкі волоски, які можуть відрости в майбутньому.

Після того, як ваші брови відростуть, щоб отримати кращий результат, бажано хоча б кілька разів звернутися до професіонала. Це надасть вашим бровам потрібної форми, а фахівець порадить вам, як доглядати за ними в домашніх умовах.