Існує 7 речей, які закохані чоловіки ніколи не роблять

Автор
787
Існує 7 речей, які закохані чоловіки ніколи не роблять

Перевірити, чи кохає він вас, можна не лише тим, що він для вас робить, але і тим, чого він ніколи не зробить.

Він не звинувачуватиме вас

Якщо чоловік вас кохає, він визнає помилки, які зробив. Сильна стать взагалі не йде шукати винних, але той, хто по-справжньому закоханий, точно цього не робитиме. Він швидше візьме частину ваших помилок на себе.

Він не обзиватиме вас і не принижуватиме

Навіть якщо ваші відносини зайшли у повний глухий кут, з чоловіком, який вас кохає (або хоча б кохав), ви завжди зможете розлучитися по-людськи. Він не говоритиме вам жахливих речей і не називатиме вас словами, від яких вуха можуть зів'янути. Навіть під час гніву і зопалу, тому що він знає: у всього є розумні межі.

Ви ніколи не будете для нього на другому місці

Для чоловіка, який у вас по-справжньому закоханий, ваші інтереси та потреби, так само важливі, як і його власні. Якщо він полюбляє посиденьки з друзями (зазвичай жіночої статі), відеоігри або, наприклад, риболовлю більше, ніж бути разом з вами, можливо, він просто герой не вашого роману. Це не означає, що він не може зустрітися з друзями, пограти або упіймати кілька сомів до вечері. Просто якщо він справді закоханий, він поцікавиться вашою думкою, а не зробить по-своєму, тому що "він так вирішив".

Він не заподіє вам біль (у всякому разі, навмисно)

Закоханий чоловік не кине вас у барі, якщо йому раптом подзвонив найкращий друг. Він не сміятиметься з вас, якщо ви одного разу випили зайвого, і не розповідатиме своїй мамі, як ви підпалили макарони. Зачепити вас взагалі не входить у його плани. І особливо — публічно.

Він не обговорюватиме вас за спиною

Ані з друзями, ані з батьками, ані з ким. Якщо ви раптом дізнаєтеся, що поза очі він називає вас ледачою, поганою господинею, трудоголіком або як-небудь ще, це привід як мінімум поговорити. Як максимум — знайти іншого чоловіка.

Чому чоловіки не люблять ходити до лікаря

Він не брехатиме

Здорові стосунки побудовані на взаємній довірі. А ось на брехні нічого гарного не будується. Той, хто дійсно кохає, не зраджує і не обманює. Як відомо, навіть гірка правда краща. Він про це знає. Хоча, звичайно, намагатиметься зайвий раз вас не засмучувати.

Він не викине вас зі свого життя

Навіть якщо романтичні відносини залишилися у минулому, він спробує залишитися вашим другом. І таке трапляється: з колишніх коханих іноді виходять дуже гарні друзі — ми перевіряли!