Як правильно доглядати за шкірою обличчя чоловікам

Автор
Як правильно доглядати за шкірою обличчя чоловікам

Які рекомендації на цей рахунок дають фахівці.

Багато чоловіків ігнорують будь-який догляд за своєю шкірою, вони впевнені в тому, що це виключно жіноче заняття. Але вони допускають велику помилку, оскільки чоловіча шкіра вимагає не меншої уваги та турботи, ніж представниць прекрасної статі. Найчастіше у чоловіків активніше працюють сальні залози, з'являються більш глибокі зморшки, а також не рідко виникає роздратування і висипання після гоління. Тому нічого ганебного в щоденному догляді за шкірою свого обличчя немає, інформує Ukr.Media.

Як робити це правильно, і які рекомендації на цей рахунок дають фахівці?

Правила догляду за шкірою для чоловіків до 30 років

Переважно чоловіча шкіра відрізняється високою щільністю, підвищеним виділенням шкірного сала і стійкістю до зовнішніх факторів, таких як низькі або високі температури повітря, вітер чи сонце. З цієї причини молодим чоловікам не потрібно здійснювати довгі і складні маніпуляції, щоб підтримувати здоровий вигляд шкіри. Необхідно буде вранці та ввечері виконувати лише два пункти:

Очищати шкірний покрив

Для цього слід підібрати засіб, який ви будете використовувати під час вмивання. Відмінним варіантом стане піна або гель. Головне зупинити свій вибір на тому продукті, який підійде саме вам. Ця процедура допоможе очистити шкіру від пилу, бруду, жиру.

Тонізувати шкіру

З цим завданням вам допоможуть впоратися спеціальні тоніки. Ними потрібно буде протирати шкіру після вмивання і після гоління.

Правила догляду за шкірою після 30 років

Після досягнення цього віку сальні залози поступово знижують вироблення шкірного сала. Тому багато чоловіків починають страждати від сухості та стягнутості шкіри обличчя.

Щастя для чоловіків в одному слові "барбершоп"

Косметологи рекомендують з цього моменту не обмежуватися лише умиванням зі спеціальними засобами та використання тоніку для шкіри. Тепер в щоденний догляд за шкірою повинен бути включений зволожувальний крем.

Якщо ваш крем дає жирний блиск, можна обмежитися його нанесенням у вечірній час. Не забувайте, що звичайний крем для обличчя не можна наносити на шкіру під очима. Для цієї області потрібно придбати спеціально призначений крем.