Чи небезпечна лазерна епіляція

Автор
636
Чи небезпечна лазерна епіляція

Кому категорично противопоказана процедура.

Красива гладка шкіра — мета всіх жінок, особливо влітку, коли вони вирушають на відпочинок до моря або ж воліють носити сарафани і шорти. Щоб не починати кожен ранок з гоління ніг або не переживати про врослі волоски або подразненні, багато жінок зважується на лазерну епіляцію. Однак наскільки безпечно проводити подібну процедуру влітку?

Ризики лазерної епіляції в літній період

Взимку проблема зайвого волосся на тілі хвилює жінок не так, як влітку. Тому багато жінок замислюється про лазер, коли за вікном яскраво світить сонце і встановлюється спекотна погода. Однак експерти закликають не вдаватися до лазерної епіляції в літній період, відклавши її до настання холодів. Річ у тім, що під час проведення процедури, відбувається спалювання фолікули волосся, з-за чого залишається невеликий опік. У спекотні літні дні, важко ходити весь час в штанях, але при прямому попаданні ультрафіолетових променів на пошкоджену шкіру, ви можете отримати ще більший опік. Не рекомендується процедура навіть в зоні бікіні і в пахвовій западині, оскільки повністю виключити попадання променів сонця в цю область буде складно, інформує Ukr.Media.

Якщо ж ви все-таки зважилися зробити подібний вид епіляції влітку, пам'ятайте, що процедуру необхідно здійснювати не пізніше, ніж за 2 тижні до поїздки на море, і не раніше, ніж через 2 тижні після повернення з пляжного відпочинку. В іншому разі ви можете отримати сильний опік, і будете змушені звертатися за медичною допомогою. Крім того, зросте ризик розвитку раку шкіри.

Кому категорично протипоказана процедура

Ранкові ритуали краси, які справжня жінка не повинна пропускати

Водночас існує декілька категорій людей, яким заборонено робити лазерну епіляцію в будь-який час року.

До них відносяться люди з:

- цукровим діабетом I типу;

- аутоімунними хворобами;

- онкологічними захворюваннями;

- респіраторними захворюваннями;

- родимками, рубцями, опіками на шкірі.

Крім того процедура небажана під час вагітності та годування груддю.