Кім Кардаш'ян розпочала режисуру документальних фільмів

Автор
Кім Кардаш'ян розпочала режисуру документальних фільмів

Мережу підриває перший трейлер документального фільму Кім Кардашян про американських ув'язнених.

Усі фанати Кім Кардашян знають її як відому американську блогерку, засновницю б'юті-бренду, а також ще ту спокусницю. Однак, окрім підривання соціальних мереж гарячими знімками, 39-річна американка займається ще й благодійними справами, а також займається зйомками документального проєкту, перший трейлер до якого вже з'явився в мережі.

Проєкт Кім Кардашьян про американських ув'язнених отримав назву "Правосуддя", що англійською звучить як The Justice Project. Він вийде на ютуб-каналі Oxygen вже 5 квітня.

А поки творці фільму допрацьовують останні штрихи, в мережі з'явився перший короткий проморолик, аби підігріти інтерес фанатів американської зірки до її нового проєкту.

Як відомо, документальний фільм триватиме дві години. В центрі сюжету – американські ув'язнені, яких засудили на досить тривалий термін. Для того, щоб створити таку картину, Кім Кардашян довелося неодноразово відвідувати в’язниці разом з юристами. Вона планує розповісти історії чотирьох ув'язнених, які, на їхню з адвокатом думку, були засуджені незаконно.

Новий агент 007 – Лашана Лінч (Фото)

Документальна стрічка знімалася ще у 2019 році, коли Кім Кардашян допомогла звільнити Еліс Мері Джонсон, яку раніше ув'язнили довічно, і Момолу Стюарта, який сидів у в'язниці за вбивство.