Дональд Трамп поглузував з Гарві Вайнштейна

Автор
415
Дональд Трамп поглузував з Гарві Вайнштейна

Дональд Трамп висміяв дружбу Хілларі Клінтон і Мішель Обами з Харві Вайнштейном.

24 лютого Манхеттенський суд присяжних визнав голлівудського продюсера Харві Вайнштейна винним в згвалтуванні і злочинному статевому акті, і хоча вирок йому ще не оголосили, резонансну справу обговорює багато публічних осіб. Так, президент США Дональд Трамп заявив, що "ніколи не був фанатом" Вайнштейна, але вказав на його дружбу з супротивниками-демократами.

"Як ви знаєте, я ніколи не був фанатом Харві Вайнштейна, - сказав Трамп. - Насправді він говорив, що збирається багато працювати, щоб перемогти мене на виборах. Що у нього вийшло?"

Трамп заявив, що не стежив за судом над Вайнштейном через зайнятість, але нагадав, що його друзями були Хілларі Клінтон і Мішель Обама.

"Я просто не був його шанувальником. Я знав його трохи, не дуже добре, я знав його, тому що він був в Нью-Йорку, - сказав президент. - Я скажу, що люди, які любили його, були демократами. Мішель Обама любила його. Хілларі Клінтон любила його".

Співак Дзідзьо поранився на зйомках фільму (Фото)

Хоча Клінтон і Обама засудили Вайнштейна в 2017 році через кілька днів після його перших публічних звинувачень в сексуальному насильстві, Вайнштейн дійсно займався збором коштів для демократів під час президентської кампанії Клінтон. Дочка Обами Малія також проходила стажування в його кінокомпанії.