Як Христина Асмус чуттєво привітала свого коханого чоловіка Гаріка Харламова

Автор
653
Як Христина Асмус чуттєво привітала свого коханого чоловіка Гаріка Харламова

Популярний шоумен, актор, телеведучий, комік, співак і продюсер Гарік Харламов святкує 38-ий День народження. Дружина артиста – актриса Христина Асмус написала.

На своїй сторінці в Instagram Христина Асмус опублікувала фото, на якому вона зображена разом з Гаріком. Харламов дивиться в об’єктив камери, а улюблена дружина його цілує в щічку. Треба визнати, що обличчя у коміка виглядає дуже задоволеним.

У коментарі до романтичного сімейного знімку Христина Асмус написала привітання, адресоване чоловікові-шоумену. "З Днем народження, унікальний чоловік. Спасибі всесвіту за нашу зустріч. Я люблю тебе"

Численні шанувальники приєдналися до привітань зірки серіалу "Інтерни". Багато людей написали Гаріку Харламову і всій його родині величезну кількість чудових побажань і приємних слів.

Дата та місце весілля Анастасії Волочкової

"Щастя та фарту Гарік! Всіх благ!", "Вітаю З Днем Народження Гарік, класна пара, удачі Вам обом))", "Ви самі круті Головний його подаруночок – це ВИ з Настюшою", "Вітаю з днем народження Гаріка! Бажаю йому творчих успіхів! Сімейного щастя!", "З Днем народження, Гарік! Щастя і благополуччя Вашій родині!", "З Днем Народження Талановитого Гумориста!", "Гарік крутий Христина красива", "Боже,я так рідко бачу вас на фото разом! Ви прекрасна пара!" (Орф. і пункт. автора збережена. – прим.ред.)