Адвокати Вайнштейна просять суд зменшити йому тюремний термін

Автор
367
Адвокати Вайнштейна просять суд зменшити йому тюремний термін

Команда Вайнштейна наполягає, що через жалюгідний стан здоров'я великий термін може виявитися для нього довічним.

Адвокати Харві Вайнштейна попросили Верховний суд штату Нью-Йорк засудити його всього на 5 років, оскільки він, ймовірно, не проживе в тюрмі довше, пише Page Six. Комнади 67-річного продюсера, якому загрожує до 29 років позбавлення волі, стверджує, що такий тюремний термін стане для нього довічним.

"Сувора реальність полягає в тому, що пан Вайнштейн може навіть не пережити цей термін, - написали адвокати в листі судді Джеймсу Берку. - ЗМІ постійно ображали Вайнштейна, його давно засудили в суді громадської думки. Його падіння з вершини було історичним, можливо, безпрецедентним в епоху соціальних мереж. Його життєва історія, його досягнення і боротьба просто видатні, і їх не слід ігнорувати повністю через рішення присяжних".

Адвокати ще раз підкреслили, що жертви опального продюсера "продовжували з ним стосунки після передбачуваних нападів, зв'язувалися для отримання роботи, квитків і професійних порад".

Вайнштейн очікує винесення вироку у в'язниці на острові Рікерс після двотижневого лікування в лікарні Бельвю і коронарного шунтування. Представник продюсера повідомив, що йому складно пересуватися по камері без ходунків та інвалідного крісла. 7 березня він, намагаючись йти самостійно, впав і вдарився головою: "Він думає, що у нього струс мозку. Його голова болить з учорашнього дня".

Вагітна Кеті Перрі повідомила про втрату близької людини

Нагадаємо, що 24 лютого Харві Вайнштейна визнали винним у згвалтуванні актриси і примусі до орального сексу колишньої асистентки.