Вверх
Мобильная версия

На Банковой забили в барабаны

Митинг в Киеве
22:09 Сб, 11 Июль 2015 Телеграф
Фото: vk.com

Новости Украины: Количество митингующих под Администрацией Президента увеличилось до 300 человек.

Об этом сообщает корреспондент Укринформа.

На Банковую пришли люди в казачьих мундирах и принесли большой барабан, под звуки которого протестующие скандируют слово "Революция".

Они призывают собравшихся не расходиться и продолжить бессрочную акцию, которую объявил в субботу "Правый сектор" после событий в Мукачево.

Как сообщается, "ПС" требует отставки главы МВД Арсена Авакова.

загрузка...
Добавить комментарий

*

Перед написанием комментария ознакомьтесь с правилами.
1 Комментарий
  • Кость 12.07.2015 00:48

    Вже півтора року пройшло з розстрілу Небесної Сотні, вже півтора року як на сході України йде війна і гинуть тисячі найліпших українців, повтікали в Московію деякі провідні діячі режиму бандюковичів, рашистських маріонеток, але ще НІХТО з діячів того режим ще не був покараний, ні депутати, ні судді, які допомогали Януковичу узупувати владу, зґвалтувавши Конституцію; ні діячі, які поставляли вбивць-бандитів для розгону Майдану, ні працівники правоохоронної системи, які перетворились на бандоохоронців, навіть командира роти вбивць Небесної Сотні відпустили. Що ж дивуватись тому, що одіозий кум Путіна В. Медведчук, який по вуха в крові українських патріотів, зберіг всю свою «іфраструктуру» разом з помічниками, довіреними особами, підрозділами приватної охорони, зсученими ментами, прокурорами та суддями. Але владі, яка допускає весь цей абсурд не треба дивуватись, коли озвірілий від свавілля бандюковичів і вже озброєний народ дуже нетолерантно обійдеться і з бандюковичами, і з такою недолугою валадою. Авакову вже занадто багато і занадто довго вибачали, зважаючи на війну. Якщо влада не може навести лад в країні, то нехай звертається до народу, або сама іде, без копняків. Зараз злочинно реагувати мляво на вимоги народу і роздувати щоки через помилково сприйняту професійну солідарність.

Показать комментарии
Новости: Еврокомиссия: Украина успешно возвращается на международный рынок
Еврокомиссия: Экономика Украины восстанавливается
Новости: Украина настаивает на создании зоны безопасности вдоль неподконтрольной части границы
Украина настаивает на безопасною зону вдоль границы
Новости: Порошенко в ООН: главные тезисы выступления
Порошенко в ООН: главные тезисы выступления
Новости: Эта диета поможет быстро похудеть без вреда для здоровья
Эта диета поможет быстро похудеть без вреда для здоровья