Надувні вітрила і вітряні двигуни: як пропонують рятувати клімат морським вантажоперевізникам (фото, відео)

Читать на русском
Автор
123
Надувний парус протестували на яхті, довжиною 12 метрів.
Надувний парус протестували на яхті, довжиною 12 метрів.

На морські вантажоперевезення припадає 3% всіх викидів парникових газів на планеті.

Міжнародна морська організація поставила перед судноплавною галуззю мету, яка в кінцевому підсумку повинна скоротити викиди парникових газів на 50% до 2050 року. Цього складно досягти, оскільки кораблі, в основному, працюють на викопному паливі. Але завдяки сучасним розробкам вже з 2022 року судновласники зможуть знизити навантаження на природу у своїх кораблів.

Про це пише CNN.

Наступний рік може стати революційним для кораблів і повернути вантажні танкери до вигляду більш ніж столітньої давності. Мова про вітрила різного типу, які незалежно один від одного презентували кілька компаній. Так, у виробника шин Мішлен на 2022 заплановано тестування особливих надувних крил WISAMO на великотоннажних кораблях.

Це свого роду "вітрило", що відкривається однією кнопкою — надувне складне крило з використанням вітрової тяги. За твердженням компанії, де поки протестували крило тільки на одній яхті, "крило" можна адаптувати до будь-яких кораблів від катера до нафтового танкера.

У 2022 році також має вийти на воду кораблі з вітрилами зі сталі WindWings від BAR Technologies. Їх висота повинна бути до 45 метрів і допомогти знизити викиди вуглецю на 30% у кожного обладнаного корабля.

На відміну від попередньої розробки, ці вітрила будуть складатися на корабель, а також зроблені за технологією, яка використовується для крил літака.

Проєкт корабля, який буде готовий у 2022 році
Проєкт корабля, який буде готовий у 2022 році

Подібні проєкти є і у інших компаній, які пропонують з’єднати енергію вітру і стандартні двигуни. Крім вітрил вже розпочато використання вітряних двигунів на кораблях, але через те, що економія палива незначна, а переобладнання коштує дорого їх не поспішають використовувати.

Відзначимо, що в Європі вже запропонували ввести систему штрафів за забруднення навколишнього середовища для судноплавства, яке забезпечує 90% товарообігу в світі. Згідно з планом її почнуть вводити з 2023 року. Проєкт поки обговорюється.

Раніше "Телеграф" писав, що через потепління на менш ніж 3 градуси Землі загрожують шторм, пожежі і зміна кліматичних зон.