Чому помер Сквідвард? У мережі активно обговорюють "гибель" персонажа із "Губки Боба"

Читать на русском
Автор
26115
Сквідвард – це один із головних персонажів мультсеріалу "Губка Боб" Новина оновлена 08 грудня 2021, 22:18
Сквідвард – це один із головних персонажів мультсеріалу "Губка Боб"

Мережа "вибухнула" пошуковими запитами про смерть одного з героїв відомого мультфільму "Губка Боб".

Доля Сквідварда, одного із головних персонажів популярного мультсеріалу "Губка Боб Квадратні Штани", під кінець 2021 року не на жарт схвилювала людей по всьому світу. Не стали винятком і українці, чий пошуковий запит в Google "Чому/як помер Сквідвард?" став найпопулярнішим у мережі за останні дванадцять місяців.

Користувачі інтернету "штурмували" пошуковик, щоб знайти відповіді про загибель любимого героя із 10 листопада. "Телеграф" пояснить причини попиту на цю тему.

Для початку зазначимо, що цікавість українців щодо смерті Сквідварда перевищила навіть необхідність дізнатися, як можна вийти заміж чи швидше схуднути. Більше того — персонаж "Губки Боба" обійшов за кількістю запитів навіть футбольну тему щодо результатів гри української збірної.

Сквідвард дуже популярний серед українців
Сквідвард дуже популярний серед українців

Чому стався бум навколо запиту "як помер Сквідвард"

У мережі з’явилися чутки, що творці серіалу не пустили в ефір таємничу заборонену серію мультфільму, в якій похмурий людиноподібний восьминіг, який ненавидить Губку Боба, Сквідвард помирає.

Цю серію ніхто не бачив, але про неї яскраво розповів невідомий, який свого часу працював у Nickelodeon Studios. І якось до нього в руки потрапила одна з серій, яку він з колегами повинен був перевіряти ще раз, під назвою "Самовбивство Сквідварда". Розповідь була опублікована у 2010 році.

Назва заборненої серії — "Самовбивство Сквідварда".
Назва заборненої серії — "Самовбивство Сквідварда".

Як помер Сквідвард

Якщо вірити цій розповіді, то герой звів рахунки з життям через невдалий виступ на концерті. Сквідвард грав на кларнеті, але його виступ був освистаний з явною ненавистю. Після восьминіг повернувся додому, довго плакав та застрелився.

Цю версію нібито доводить посилання в одній із серій мультфільму, яка вийшла 2019 року.

Чи правда, що Сквідвард помер?

Ні. Це лише інтернет-страшилка, яка посилилася після появи нового челенджу в ТікТок — "Зніми себе до і після того, як дізнався, що помер Сквідвард".

"Телеграф" пропонує Вам відволіктися від сумних думок і новин і подивитися один з 10 кращих мультфільмів про дружбу, пригоди, хоробрості та чари з нашої добірки.