Часті промахи при виборі меблів: дизайнери порадили, як уникнути помилок

Читать на русском
Автор

Як зробити інтер’єр не лише красивим, а й функціональним

Придбання меблів для дому – це не лише питання смаку, а й ціле мистецтво, яке потребує уважності та планування. Помилки на цьому етапі можуть обернутися розчаруванням, незручністю та зайвими витратами.

У дизайнерському блозі cbhre.com розповіли про найбільш поширені помилки, які роблять домовласники при покупці меблів, і запропонували прості та ефективні способи їх виправлення.

Помилки при виборі меблів

Одна з найпоширеніших помилок — покупка меблів без урахування розмірів приміщення. У просторому магазині або шоурумі предмет може здаватися ідеальним, але вдома він може зайняти дуже багато місця або, навпаки, виглядати незначним у великій кімнаті.

Перед покупкою виміряйте своє приміщення. За допомогою малярського скотчу або крейди позначте на підлозі розміри передбачуваних меблів. Це допоможе візуалізувати, як вона виглядатиме в кімнаті. Для маленьких приміщень вибирайте компактні елементи, а для великих – предмети з високим профілем, які допоможуть заповнити простір.

Ще одна помилка – купівля комплектів меблів з одного набору. Хоча в магазині вони виглядають стильно, часто роблять інтер’єр безликим і позбавленим індивідуальності. Дизайнери рекомендують змішувати елементи. Наприклад, купити диван у великому магазині, але вибирати крісла чи журнальний столик у вінтажному бутіку чи на блошиному ринку. Різні текстури, матеріали та стилі додадуть інтер’єру жвавості та індивідуальності.

При виборі меблів не варто забувати про те, що вони повинні бути не тільки красивими, але і функціональними. Перед покупкою подумайте про практичність. Враховуйте, як меблі використовуватимуться: стійкість, легкість у догляді, зручність. Перевірте крісла та дивани у магазині: посидіть на них, оцініть комфорт. Якщо у вас є діти або свійські тварини, вибирайте матеріали, стійкі до забруднення.

І, нарешті, не варто економити на меблях. Приваблива ціна часто змушує забути про якість. Дешеві меблі можуть швидко втратити вигляд, вимагати ремонту.

Раніше ми розповідали, як правильно розміщувати меблі в кімнатах. Дизайнери радять відмовитися від практики завжди ставити меблі впритул до стіни.