Помер виконавець хіта "Шоколадний заєць" П’єр Нарцис

Читать на русском
Автор
67953
П’єр Нарцис
П’єр Нарцис

Артист прославився після участі у шоу талантів "Фабрика зірок".

У середу, 22 червня, стало відомо, що з життя пішов російський співак камерунського походження, відомий своїм хітом "Шоколадний заєць" П’єр Нарцис. Артисту було 45 років.

Про смерть співака повідомила його єдина дочка Кароліна-Крістель на своїй сторінці в Інстаграм. Юна дівчина опублікувала зворушливий пост, в якому подякувала своєму батькові за все, що він зробив для неї. До публікації вона прикріпила коротеньке відео з П’єром, на якому вони разом кривляються на камеру.

"Спасибі тато тобі за все. Це така людина, яку я буду ставити в приклад все своє життя, людина якої я буду шанувати, це людина, яка поставила мене на ноги… дала фундамент у цьому житті і установки, я йому правда вдячна. Тато — це приклад для мене, мені дуже шкода, що його поруч зі мною не буде… але я сподіваюся, що в нього все буде добре і в раю, і в подальших життях… Я відпускаю його з чистою совістю, з чистим серцем, з чистою душею. Я спокійна за нього … Шкода, що я так мало провела з ним часу, але раз Всевишній так захотів, так нехай буде покірна доля. Всі ми діти господні і повертаємося додому., цьому життю … всьому вдячна. І татові" — написала Кароліна-Крістель.

Причина смерті П’єра Нарциса

У "Вікіпедії" говориться, що П’єр Нарцис "помер на 46-му році життя в результаті зупинки серця після операції на нирці 21 червня 2022". Цю інформацію підтвердила і сім’я музиканта, повідомляє телеграм-канал Baza.

"За словами рідних, артисту проводили операцію на нирки, яка закінчилася невдало — організм Нарциса не витримав. Лікарі не змогли його врятувати", — йдеться у повідомленні.

Публикация в Википедии

Хто такий П’єр Нарцис

П’єр Нарцис (повне ім’я — Мудіо Мукуту П’єр Нарцис) — російський співак камерунського походження, який прославився після участі у проекті "Фабрика зірок-2". Музикант запам’ятався глядачеві своїм хітом "Шоколадний заєць", решта цього прізвисько згодом до нього "намертво приклеїлося".

П’єр Нарцис був одружений з Валерією Калачовою. Разом із дівчиною вони виховували спільну доньку Кароліну-Крістель, яка народилася у 2005 році.

Пьер Нарцисс с семьей

Зазначимо, що після новин про смерть Нарциса, в мережі "випливло" відео, де він вимовив пророчі слова для росії. В ефірі одного з шоу на телеканалі "росія1" музикант зазначив, що вірить, що "росія стоятиме на колінах".

Раніше "Телеграф" повідомляв, що нещодавно у мережі з’явилися чутки про смерть легендарного актора Алена Делона. Деякі ЗМІ писали, що чоловік помер унаслідок евтаназії.