Жодна личинка не зіпсує вам каші: як позбутися харчової молі

Читать на русском
Автор
2081
Ви не побачите вдома жодної личинки чи метелика
Ви не побачите вдома жодної личинки чи метелика. Фото vazhnoznat.com

Вас більше не турбує ця проблема

В умовах ймовірних масованих атак на об’єкти енергосистеми України кожен намагається запастися крупами. Однак іноді господарі стикаються з тим, що у крупах заводиться харчова міль. Харчується вона крупами, цукром, макаронами та сухофруктами.

Варто однієї особи потрапити в упакування, вона зіпсує весь вміст, та й розмножується досить швидко. Разом із "ТСН" розповімо, як позбутися проблеми.

Як вивести харчову міль

Якщо ви побачили хоча б в одному упакувань чи місткостей яйця та личинки харчової молі, а самі метелики вилітають із шафи на кухні – викиньте все у відро для сміття. Туди ж відправте не тільки заражені крупи або борошно, але і всі інші пакування, що контактували з ними.

Помийте кухонні шафи теплою водою із милом. Приділяйте особливу увагу куточкам – личинки люблять ховатися саме там. Не забудьте пропилососити задню частину шафи, а також підлогу кухні.

Не дайте молі потрапити до будинку повторно. Щоб не було "непроханих гостей" не повернулися, не зберігайте харчові продукти в поліетиленових пакетах. Для цього краще використовувати скляні баночки з кришками, які щільно прилягають до стінок.

Спробуйте відправити продукти (крупи, борошно, рис) на кілька днів у морозильник. Там личинки шкідника загинуть.

Поставте на вікна москітні сітки. Так ви знизите можливість потрапляння харчової молі до будинку.

Раніше "Телеграф" розповідав, скільки жуків ви з’їдаєте за рік. Ви будете здивовані.