Чи потрібно збивати температуру 37,5 при коронавірусі: відповідь лікаря

Читать на русском
Автор
6334
Дуже часто коронавірус навіть у тяжкій формі може протікати без температури Новина оновлена 30 листопада 2021, 10:20
Дуже часто коронавірус навіть у тяжкій формі може протікати без температури

Лікар переконаний, що навіть за температури 37,5 уже потрібно пити ліки

Чи збивати температуру при коронавірусі — відповідь на це питання досі викликає дискусії у медиків. Однак жарознижувальні, які до того ж мають ще й протизапальний ефект, можуть допомогти людині не тільки збити високу температуру.

Інформація МОЗ України про COVID-19 та вакцинацію для пацієнтів та медиків

Головлікар львівської клініки Тарас Жиравецький ділиться статистикою перебігу хвороби у пацієнтів за останній місяць: мовляв, ті, хто приймав жарознижувальні препарати, легше переносили ковід, аніж ті, хто сподівався на лікарський ефект від температури.

"Моя особиста рекомендація — приймати ліки для зниження температури. І при ковіді висока температура жодних переваг для вашого організму не дає, крім його виснаження. Рекомендую починати приймати ліки, коли у вас уже 37,5 і вище. Є теорія, а є практика. Але кожен має право зробити свій вибір", — вважає Тарас Жиравецький.

Рекомендація ВООЗ для населення у зв’язку з пандемією COVID-19

Нагадаємо, що під час коронавірусу штаму "Дельта" лікувати захворювання виключно за симптомами не можна. Адже навіть при тяжкому перебігу хвороби температура та сатурація можуть бути в нормі.

Info Icon

Важливо: будь-яка інформація медичної тематики, розміщена на сайті Телеграф, носить інформаційний характер і не являється рекомендацією.
Застосування будь-яких медичних препаратів повинно бути узгоджене з лікарем.