З’явилися чутки про смерть путіна: українці відповіли хвилею мемів

Читать на русском
Автор
30108
26 жовтня вкотре повідомили, що путін помер Новина оновлена 21 травня 2024, 17:52
26 жовтня вкотре повідомили, що путін помер. Фото telegraf.com.ua

У мережі вже хвиля жартів про смерть і двійників путіна

Увечері в четвер, 26 жовтня, з’явилися повідомлення, що президент росії володимир путін нібито помер.

Цю інформацію розповсюдив конспірологічний канал "Генерал СВР", який раніше вже відрізнявся різними інсайдами про російську владу. Однак жодного підтвердження цього немає.

На каналі "Генерал СВР" написали, що путін нібито помер о 20:42 у своїй резиденції на Валдаї.

"Наразі лікарів заблоковано в кімнаті з трупом Путіна, їх утримують співробітники служби безпеки президента за особистим розпорядженням Дмитра Кочнева, який перебуває на зв’язку та отримує інструкції від секретаря Ради Безпеки РФ Миколи Патрушева. Охорона двійника президента посилена. Ідуть активні переговори", — йдеться в повідомленні.

Варто зауважити, що українці хоч і явно не довіряють таким чуткам, проте активно жартують на цю тему.

"Форситься фейк анонімних помийок про смерть путіна. Насправді ми з вами знаємо, що путінів померло вже 297 120 штук", — коментує це український активіст Сергій Стерненко.

"Повідомляють, що вп’яте помер путін, в бойову готовність приведено 6 загонів клонів", — жартує журналіст Костянтин Риженко.

Також українці створили ряд мемів та фотожаб про Кобзона, двійників та могилу путіна:

Путін помер мем
Путін помер мем
Путін помер мем
Путін помер мем
Путін помер мем
Путін помер мем

Варто зауважити, що це далеко не вперше, коли з’являються повідомлення про смерть путіна, — раніше був уже цілий шквал чуток про його тяжкі хвороби та низку конспірологічних теорій, нібито насправді справжній президент росії міг померти вже давно, і його місце посідає черговий двійник. Підтвердження цьому немає.

На публіці президент росії з’являвся раніше вдень 26 жовтня, коли проводив нараду з питань розвитку космічної галузі.

Як повідомляв "Телеграф", раніше у путіна старанно спростовували чутки про двійників, — але це не переконало користувачів соцмереж.

Зазначимо також, "Телеграф" зібрав повідомлення про нібито смерть чи хворобу Путіна, які виходили після початку повномасштабного вторгнення, і поговорив із соціологом Ігорем Ейдманом про те, чим такі чутки корисні російській владі. Читайте докладніше у матеріалі "Путін помер? Чи закінчиться війна після смерті кремлівського диктатора".