"Вусатий правду не скаже": пєсков висловився щодо двійників та хвороби путіна, але зробив тільки гірше

Читать на русском
Автор
7334
Різні обличчя путіна
Різні обличчя путіна. Фото Telegram

Спікер кремля лише підігрів пристрасті

У мережі поповзли чутки, нібито у президента росії володимира путіна стався серцевий напад і він змушений користуватися послугами своїх двійників. Його прес-секретар дмитро пєсков прокоментував цю інформацію, заявивши, що це "утка", а з главою кремля нібито все гаразд. Проте його коментар лише переконав усіх, що з путіним щось не так.

Слова пєскова про відсутність двійників у путіна цитують росЗМІ. Проте спікер кремля зробив застереження, що путін не має двійників "що стосується роботи і так далі".

"Я вам можу сказати, що ніяких немає двійників, що стосується роботи і так далі. Знаєте, це стосується категорії абсурдних інформаційних уток, які із завидною завзятістю обговорює ціла низка ЗМІ. І нічого, окрім посмішки, це, звичайно, не викликає", — заявив пєсков.

Однак спікер кремля, як і решта офіційних представників росії, настільки часто бреше, що його слова сприймають з точністю навпаки. Тому після його заяв багато хто пише, що тепер точно впевнені, що в путина проблеми зі здоров’ям і є двійники.

"Ну значить точно двійники у справі, вусатий правду не скаже!", "Я взагалі-то у двійників не вірив, поки пєсков це не спростував", — пишуть коментатори.

Також мережі активно відреагували на слово "утка". Там одразу ж вибухнули фотожабами.

Раніше "Телеграф" розповідав, що путін відвідав своє "родове село" Тургінове у Тверській області. Однак у мережі засумнівалися, що це був "оригінал" російського президента і сама локація теж викликала сумніви.