Зеленський відповів, чого хоче від Путіна

Читать на русском
Автор
346
Володимир Зеленський на форумі YES 10.09.2021
Володимир Зеленський на форумі YES 10.09.2021

Президент України Володимир Зеленський заявив, що хоче від російського лідера Володимира Путіна предметної розмови і врегулювання ситуації на окупованому Донбасі.

Про це він висловився 10 вересня в рамках першого дня форуму YES Brainstorm в Києві, повідомляє "Телеграф".

Відзначається, що у Зеленського запитали про його ставлення до російського колеги.

"Якщо чесно, немає часу думати про нього, нехай він і його країна не ображаються. Мене більше цікавить, чи зможемо ми предметно зустрітися. Не декларативно, як він робить з деякими державами, а дійсно зустрітися більш предметно, ніж це було в перший раз в нормандському форматі", — підкреслив президент.

"Були результати, все-таки більше 100 людей після тієї зустрічі ми повернули додому, 100 щасливих сімей. Мені здається, це важливий результат. Говорили про розмінування і розблокування КПВВ. Але не все рухається так швидко, як я б того хотів", — додав він.

Зеленський зазначив, що на сьогоднішній день Росія не бачить сенсу і не хоче швидко вирішити конфліктне питання та закінчити війну.

"Це вже мої внутрішні проблеми, як і що я повинен зробити, як мені потрібно змусити їх бажати предметно говорити про деокупацію нашої країни. Просто фразами, залякуванням, криками, погрозами нічого ми не досягнемо. Мені потрібен просто результат, його я вимірюю в людях", — підсумував президент.

За його словами, зараз готується зустріч в "нормандському форматі", якщо Росія погодиться, то на ній теж будуть обговорюватися питання Донбасу і полонених. У той же час в можливість обміну в форматі "всіх на всіх" Зеленський не вірить.

Більше про те, як проходить форум YES Brainstorm дивіться в трансляції "Телеграфа".