"Манчестер Юнайтед" не зміг обіграти "Аталанту" Маліновського, незважаючи на рекорд Роналду (відео)

521
Дубль Роналду врятував манкуніанців від поразки.
Дубль Роналду врятував манкуніанців від поразки.. Фото Getty Images

Португалець на останніх хвилинах звів зустріч до нічиєї.

"Манчестер Юнайтед" у матчі 4-го туру групового турніру Ліги чемпіонів зіграв на виїзді внічию з "Аталантою" — 2:2.

Господарі вийшли вперед уже на 12-й хвилині після класної комбінації, яку завершив Йосип Ілічич ударом із 12 метрів під де Хеа. Зрівняли рахунок манкуніанці під завісу першого тайму.

Роналду отримав передачу п’ятою і в дотик розстріляв ворота суперника.

Після перерви суперники також обмінялися голами. Спочатку Дуван Сапата знову вивів італійців уперед, але вже у компенсований час Роналду знову вирівняв цифри на табло.

До речі, португалець став першим гравцем "МЮ" за останні 18 років, який забиває у чотирьох іграх групового турніру поспіль.

Український півзахисник "Аталанти" Руслан Маліновський у цьому матчі залишився на лаві для запасних.

Після чотирьох турів "Манчестер Юнайтед" разом із "Вільярреалом" лідирує у групі (по сім очок). "Аталанта" знаходиться на третьому місці з п’ятьма очками, у "Янг Бойз" три бали.

Як раніше повідомляв "Телеграф", російський "Зеніт" зазнав третьої поразки поспіль у Лізі чемпіонів, поступившись на виїзді "Ювентусу".