Російські біатлоністи зганьбилися на Кубку світу (відео)

4197
Євген Гаранічев Новина оновлена 28 листопада 2021, 21:19
Євген Гаранічев. Фото Screenshot

Справа навіть не в результаті.

Відомий російський біатлоніст Євген Гаранічев осоромився на старті спринтерських перегонів на етапі Кубка світу у шведському Естерсунді.

Про це заявив коментатор Дмитро Губернієв у ефірі Матч ТБ.

Коментатор розказав, що російський біатлоніст забув палиці, через що він втратив понад 30 секунд уже на старті. Примітно, що Євген уже вдруге примудрився запізнитись на перегони. Раніше він якось потрапив у подібну історію у гонці переслідування.

"Гаранічев спізнився на старт. Він справді забув палиці, і 116-й номер стартував за 117-м, втративши секунд 35. Тобто він спізнився на старт, бо забув узяти палиці! Ось спортсмени рівня національної збірної! Молодці! Євген вдруге спізнюється: то у пасьюті не прийшов, то сьогодні", — цитує Губернієва "Чемпіонат".

Додамо, що перемогу в чоловічому спринті здобув швед Себастьян Самуельссон, друге місце зайняв Ветле-Сьястад Крістіансен з Норвегії, а третій час показав ще один норвежець Йоганнес Тінгнес Бе. Найкращим з українців став Дмитро Підручний (21 місце). Гаранічев фінішував зі 113-м результатом.