Сенсорний екран замість звичного керма: GM вирішив "наздогнати і перегнати" Tesla (фото)

Читать на русском
Автор
187
General Motors Design
General Motors Design

Завдяки сенсорному екрану керма не потрібно дивитися на дорогу через лобове скло.

Американська компанія "General Motors Design" розробила новий проєкт інноваційного керма з великим сенсорним екраном, такими ж кнопками і підсвічуванням.

Про це в четвер, 26 серпня, повідомляє "Carscoops".

На фото, які опублікувала компанія в соцмережах, видно, що кермо має прямокутну форму. На бічних сторонах пристрою знаходиться шкіра з білими стрічками, а також світлодіодне підсвічування, яке може працювати як поворотники.

Навколо екрану розташовані сенсорні кнопки, необхідні для переходу в меню на головний екран. Крім того, завдяки їм можна перемикати режим руху і гальмувати. На кермі також є кнопка, що виконує функцію прискорювача. Вона дуже схожа на джойстик.

За задумом компанії, під час знаходження автомобіля в автономному режимі, на екрані будуть висвітлюватися дані з датчиків і важлива інформація. Крім того, там може демонструватися інформаційно-розважальна система.

Після того як водій почне рух, на екрані керма з’явиться вид з фронтальної камери. Таким чином, не потрібно буде дивитися на дорогу через лобове скло, адже все видно на сенсорному екрані.

Поки що інноваційне кермо не пройшло всі випробування і невідомо, чи відповідає воно усім правилам безпеки. Тому зараз його ще не можна використовувати в серійних автомобілях, але через деякий час воно може з’явитися у безпілотних машинах.

Нагадуємо, що трохи раніше Ілон Маск представив новий руль-штурвал в Model S марки Tesla. Він заявив, що тепер у всіх авто виробника будуть тільки такі пристрої управління. Не всім це сподобалося, але підприємець поки що не змінює рішення.

Раніше "Телеграф" повідомляв, що в березні 2021 року Ілон Маск дозволив купувати Tesla за біткоїни, внаслідок чого зріс курс криптовалюти.