СБУ на Вінниччині проведе масштабне антитерористичне навчання

Автор
415
СБУ на Вінниччині проведе масштабне антитерористичне навчання

У навчаннях візьмуть участь підрозділи Служби безпеки України, Нацполіції, Нацгвардії, ДСНС, Збройних сил та органів державної влади.

На Вінниччині 12-13 березня відбудутеся антитерористичне навчання, яке проводить Служба безпеки України. Про це повідомляє департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької ОДА.

«12-13 березня Координаційна група АТЦ при УСБУ у Вінницькій області проведе масштабне антитерористичне навчання у Гайсинському та Іллінецькому районах Вінниччини», - йдеться у повідомленні.

У межах виконання тренувальних завдань передбачається ймовірність тимчасового обмеження руху транспорту та перевірка документів, що посвідчують особу.

За минулу добу окупанти 10 разів порушили тишу

СБУ закликала мешканців та гостей регіону зберігати спокій та з розумінням поставитися до можливих обмежень і незручностей, а також дотримуватися правил особистої безпеки і повідомляти на «гарячу» лінію УСБУ у Вінницькій області про залишені без нагляду речі та підозрілих осіб поблизу військових об’єктів, транспортних комунікацій, у місцях масового скупчення людей.