У Херсонській області виявили конопляне поле вартістю 300 млн грн: як воно виглядає (фото)

Автор
397
У Херсонській області виявили конопляне поле вартістю 300 млн грн: як воно виглядає (фото)

На Херсонщині виявили 34 700 кущів гібридних конопель вартістю в 300 млн грн

У Херсонській області на території Чаплинської територіальної громади копи виявили величезне поле конопель площею з гектар.

За інформацією облуправління Нацполіціі, в наркоплантацію перетворили територію колишньої птахофабрики, де виростили 34 700 кущів гібридних конопель з підвищеним вмістом канабіноїдів.

Слідчі вже встановили, що висаджували їх за допомогою спеціальної сільськогосподарської техніки, а уздовж рядів конопель встановили крапельне зрошення для поливу.

Щоб "врожай" не зібрали чужі, неподалік від посіву встановили сторожову вежу, де чергував озброєний гладкоствольною мисливською рушницею охоронець.

У підсумку, поліцейські затримали чотирьох чоловіків віком від 26 до 57 років, а коноплю оцінили в 300 млн грн. По даній справі триває розслідування і встановлюється особа господаря української наркоплантації.

Нагадаємо, Україна може легалізувати канабіс для медичних цілей. Чи дозволяти застосування медичних препаратів на основі канабісу і які позови легалізації медичної марихуани? "Телеграф" розібрався в питанні разом з експертами.