Прихильник "русского мира" Мілош Бикович зніметься в хіті HBO: мережа обурена та прогрожує бойкотом (фото)

Читать на русском
Автор
2062
Мілош Бикович підтримує країну-терористку
Мілош Бикович підтримує країну-терористку. Фото instagram.com/hbo

Путініст приєднається до касти акторів американського серіалу

Мілош Бикович — сербський актор, який отримав у 2021 російський паспорт. І ось стало відомо, що він отримав роль в американському серіалі "Білий лотос", що дуже полюбився українцям та став улюбленим для багатьох у світі.

На сторінці НВО в Інстаграмі в п'ятницю, 12 січня, шоуранери популярного проєкту повідомили, що путініста Мілоша додано до касти акторів серіалу. Це обурило користувачів Instagram та фанатів серіалу.

Українці бойкотують серіал НВО "Білий лотос"

Відомо, що Бикович відкрито підтримує терористичний режим та захоплюється російським світом, про що розповів ще 2020 року в інтерв’ю російській телеведучій Ксенії Собчак. Також актор заявляв, що захід бомбив його країну і там немає демократії. Користувачі соцмережі, більшість з яких є українцями, намагаються донести продюсерам шоу, хто такий насправді Мілош Бікович.

мілош бикович
HBO проанонсували нового російського актора
  • "Ви жартуєте, просуваєте та підтримуєте людей, які схвалюють геноцид та тероризм?"
  • "Коли вийшов другий сезон серіалу в один із найважчих періодів війни — це був як промінь світла. Ви можете уявити, наскільки зрадженою і спустошеною зараз почуваюся?"
  • "Я Українка, живу в Сербії через війну. Це руйнівно бачити актора, який підтримує Росію, особливо після того, як ви скасували найкраще шоу, яке змусило мене забути про війну"

Хто такий Мілош Бикович і що говорив про Україну

Актор знімався у російському телесеріалі "Готель Елеон", який свого часу був популярним серед українців. Однак після того, як у мережу стали потрапляти вирізки з його інтерв’ю зі словами "Росія рухається своїм шляхом, а світ це сприймає як ворожий процес", стало ясно, що актор обрав проросійську позицію і продовжує відкрито виправдовувати агресію країни-агресорки та диктаторську політику Володимира Путіна.

Раніше "Телеграф" розповідав, що Оля Полякова висміяла вечірку Насті Івлєєвої у Москві. Співачка прокоментувала це у віршованій формі.